MDV ONE-026-SP One oldalfali split (2,6 kW)
  • GearShift üzemmód: 50% / 75% / 100% teljesítményváltás energiatakarékosságért
  • ECO üzemmód és 1 W készenléti fogyasztás
Cikkszám: mdvone25 Kategória: Márka:
Leírás
  • Turbo hűtés/fűtés és 8 °C temperáló fűtés
  • Ionizátor és nagy sűrűségű szűrő, ActiveCarbon szűrő
  • iClean öntisztító és iFeel távirányító‑érzékelés
  • SmartHome Wi‑Fi vezérlés és 24 órás időzítő
  • Lamella memória és Breeze Away huzatmentes befúvás
  • GoldenFin bevonat és cseppvíztálca fűtés
További információk
Garancia
5 év
Sorozat
One
Kivitel
Klíma szett
Szerelési pozíció
Oldalfali
WiFi
Készülékbe beépített
Hűtőteljesítmény
2,6 kW
Fűtőteljesítmény
2,8 kW
Hűtési energiaosztály
A++
Fűtési energiaosztály
A+
Hűtési hatásfok (SEER)
7
Fűtési hatásfok (SCOP)
4,1
Hűtőközeg típusa
R32
Működési tartomány (hűtés)
-15 – 50 °C
Működési tartomány (fűtés)
-20 – 24 °C
Beltéri zajszint
52 – 52 dB(A)
Kültéri zajszint
52 – 52 dB(A)
Beltéri méretei (mm)
1080 x 335 x 226
Hálózati áram
230 V, 1 fázis
Értékelések
Még nincsenek értékelések.
„MDV ONE-026-SP One oldalfali split (2,6 kW)” értékelése elsőként